Wywóz śmieci Bobrowniki - cena oraz harmonogram odbioru i wywozu odpadów 2023

Harmonogram wywozu śmieci Bobrowniki

Harmonogram wywozu śmieci w miejscowości Bobrowniki

Harmonogram jest ustalany przez władze miejscowości Bobrowniki i firmę zajmującą się odbiorem śmieci. Cenę za wywóz śmieci dla danego gospodarstwa wytycza się na podstawie wypełnionej deklaracji śmieciowej → dowiedz się, jak wypełnić deklarację śmieciową w miejscowości Bobrowniki.
 
Harmonogram odbioru odpadów i ceny za wywóz śmieci powinny być dostępne na stronie internetowej urzędu w miejscowości Bobrowniki, bądź na stronie firmy odpowiedzialnej za odbiór odpadów. Istnieje również możliwość sprawdzenia harmonogramu w aplikacji mobilnej Eco Harmonogram na systemy Android i iOS.

W ciągu roku zarówno harmonogram, jak i ceny za wywóz śmieci mogą się zmienić. Może to wynikać m.in. ze zmiany firmy odbierającej odpady.

Cena wywozu śmieci w miejscowości Bobrowniki

Opłata za wywóz śmieci zależy od wielu czynników - m.in. od wielkości miasta, tego, czy odpady są segregowane czy też nie, a także od indywidualnych ustaleń firmy zajmującej się wywozem śmieci na terenie miejscowości Bobrowniki. Aktualne stawki za wywóz odpadów można sprawdzić na stronie internetowej urzędu.

Bądź na bieżąco

Zmiany w polskim prawie i nowe wnioski.
Zapisz się do newslettera.

Wprowadź prawidłowy adres e-mail.

Wywóz gruzu w miejscowości Bobrowniki

Gruz należy od odpadów, których nie można się pozbyć poprzez wyrzucenie do śmietnika - przechowuje się go w specjalnych workach lub kontenerach, które następnie zostają zabrane i oprożnione przez zewnętrzną firmę. Jeżeli jego ilość jest niewielka, wywozu gruzu w miejscowości Bobrowniki można dokonać samodzielnie, zawożąc go do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. 

Wywóz odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Bobrowniki

Kolejnym rodzajem odpadów, których nie tak łatwo się pozbyć, są tzw. wielkogabaryty, czyli na przykład meble. Wywozu odpadów wielkogabarytowych w miejscowości Bobrowniki dokonuje podmiot, z którym miejscowość Bobrowniki podpisała umowę na wywóz odpadów (według ustalonego wcześniej harmonogramu), a także zewnętrzne firmy. Wielkogabaryty można także wywieźć samodzielnie do PSZOK, jednak z uwagi na duże rozmiary odpadów, często jest to niemożliwe. 

Podstawa prawna


Gdzie załatwić sprawę wywóz śmieci w miejscowości Bobrowniki?

Aby załatwić sprawę wywóz śmieci w miejscowości Bobrowniki, należy skontaktować się z instytucją Urząd Gminy przy ul. ul. Gminna 8, lub z 1 inną instytucją.

Urząd Gminy w miejscowości Bobrowniki

adres: ul. Gminna 8, 42-583 Bobrowniki

tel. +48322877883 

strona www e-mail

Otwarte w poniedziałek od 07:00 godziny otwarcia

pon: 07:00-16:00
wt-śr: 07:00-15:00
czw: 07:00-16:00
pt: 07:00-13:00
sob-niedz: nieczynne

Urząd Gminy w miejscowości Bobrowniki

adres: ul. Nieszawska 10, 87-617 Bobrowniki

tel. +48542305130 

strona www e-mail

Otwarte w poniedziałek od 07:15 godziny otwarcia

pon: 07:15-15:15
wt: 07:15-16:00
śr-czw: 07:15-15:15
pt: 07:15-14:30
sob-niedz: nieczynne