Biuro paszportowe Bierzwnik - kontakt, druki do pobrania i rejestracja internetowa

Kontakt - adres, telefon i godziny otwarcia

Nie znaleźliśmy w naszej bazie punktu paszportowego w miejscowości Bierzwnik. Wniosek o paszport możesz złożyć w dowolnym punkcie paszportowym na terenie kraju.

Terenowy Oddział Paszportowy umożliwia załatwienie 2 spraw

W celu załatwienia spraw w terenowych Oddziałów Paszportowych przygotowano druki do pobrania w popularnych formatach PDF lub DOC. Bardziej złożone zagadnienia zawierają wzory wypełniania dokumentów, a jeżeli sprawę można załatwić przez Internet - instrukcję prezentującą krok po kroku złożenie wniosku online.

Biuro paszportowe Bierzwnik

Planując wyjazd do kraju spoza strefy Schengen, należy posiadać paszport. Gdzie złożyć wniosek w pobliżu miejscowości Bierzwnik? Gdzie odebrać gotowy paszport? Poniżej przedstawiamy kilka informacji o Terenowych Punktach Paszportowych.

Czym zajmuje się biuro paszportowe​​​​​? 

Terenowy Punkt Paszportowy zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z paszportami. W takich punktach możemy złożyć wniosek o paszport, wniosek o paszport tymczasowy czy wniosek o paszport dla dziecka oraz odebrać już gotowy dokument. 

Gdzie znajduje się Terenowy Punkt Paszportowy w miejscowości Bierzwnik?

Niestety w miejscowości Bierzwnik nie ma terenowego punktu paszportowego. 

Warto jednak pamiętać, że wniosek o paszport można złożyć w dowolnym punkcie paszportowym w Polsce, nie tylko w miejscu zamieszkania - skorzystaj z wyszukiwarki i sprawdź, gdzie starać się o paszport w okolicy.

Internetowa rezerwacja kolejki w punkcie paszportowym Bierzwnik

Internetowa rezerwacja kolejki w punkcie paszportowym w okolicy miejscowości Bierzwnik

Wniosek o wydanie paszportu można złożyć wyłącznie osobiście w urzędzie. Z tego powodu większość oddziałów paszportowych uruchomiło system rezerwacji terminu wizyty online, dzięki któremu wnioskujący o paszport może stawić się w urzędzie o konkretnej godzinie. Aby sprawdzić, czy oddział paszportowy w okolicy Bierzwnik umożliwia wcześniejsze zarezerwowanie kolejki, należy wejść na stronę internetową punktu.