Trwa loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020!

6 listopada 2020

Od 1 października do 30 listopada przeprowadzany jest Powszechny Spis Rolny 2020. Dla tych, którzy zdecydują się na spisanie przez internet, Główny Urząd Statystyczny przygotował specjalną atrakcję – Loterię Powszechnego Spisu Rolnego. Pierwsze dwa losowania odbyły się 20 października i 3 listopada, jednak nic straconego! – kolejne, ostatnie losowanie nagród odbędzie się 23 listopada. 

Trwa loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020!
Trwa loteria Powszechnego Spisu Rolnego 2020!

Rolniku! Pamiętaj o spisie! 

Przypominamy, że do 30 listopada należy spisać się w Powszechnym Spisie Rolnym. Udział jest obowiązkowy, a zebrane w nim dane są naprawdę ważne i wartościowe – wyniki spisu pozwolą dokładniej scharakteryzować polskie rolnictwo. Lepsze poznanie tego sektora będzie wstępem do wprowadzenia zmian na poziomie lokalnym i centralnym oraz podejmowania dobrych decyzji strategicznych. 

Jak się spisać? 

Główny Urząd Statystyczny przygotował dla rolników kilka sposobów na spisanie się w Spisie Rolnym. Można dokonać samospisania przez Internet za pośrednictwem interaktywnej aplikacji na stronie spisrolny.gov.pl lub spisać się telefonicznie, dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99. Z rolnikami, którzy nie spiszą się przez internet bądź telefon, skontaktują się tzw. rachmistrzowie spisowi. Mogą się oni kontaktować telefonicznie, lecz w grę wchodzi również bezpośrednia wizyta – rzecz jasna z zachowaniem wszystkich zaleceń sanitarnych. 

Spisz się i wygraj nagrody! 

Wszyscy rolnicy, którzy wezmą udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 online będą mieli szansę wylosować atrakcyjne nagrody w specjalnej loterii spisowej. Jak wziąć w niej udział? Wystarczy posiadać unikatowy kod potwierdzający samospis przez Internet. Aby wziąć udział w ostatnim losowaniu nagród, należy zarejestrować kod najpóźniej do 22 listopada na stronie internetowej loteria.spisrolny.gov.pl. Do wygrania jest 20 laptopów marki Dell. Ostatnie losowanie odbędzie się 23 listopada o godzinie 11:00 – nie możecie tego przegapić!