Zareklamuj swoją firmę w serwisie JakiWniosek.pl!

19 października 2022

Jeżeli szukasz klientów w okolicy, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Na stronie JakiWniosek.pl pojawił się Katalog Firm - możesz dodać prowadzoną działalność do sprawy, z którą jest powiązana. Jak to zrobić? Jakie płyną z tego korzyści? Podpowiadamy!

Zareklamuj swoją firmę w serwisie JakiWniosek.pl!
Zareklamuj swoją firmę w serwisie JakiWniosek.pl!

Wiele korzyści z dodania wizytówki NAP

Jak możesz skorzystać na dodaniu swojej firmy do Katalogu Firm? Serwis jakiwniosek.pl odwiedza prawie milion użytkowników - wyobraź sobie, ilu z nich może poznać ofertę Twojej firmy. Przy okazji szukania instrukcji jak załatwić sprawę, użytkownicy znajdą również wizytówki firm, z którymi są powiązane, w tym również Twojej! Dzięki temu rozwiązaniu zyskasz zupełnie nowych klientów!

Wygląd wizytówki

Wyróżniamy 3 rodzaje wizytówek - podstawową, rozszerzoną oraz premium. W ramach każdej z nich możesz dodać logo firmy oraz jej dane teleadresowe. Opcje rozszerzona oraz premium oferują możliwość dodania krótkiego opisu działalności. Dodatkową zaletą wizytówki premium jest opcja urozmaicenia opisu o zdjęcia, które zdecydowanie przyciągną wzrok potencjalnych klientów.Prezentacja premium

Przykłady wizytówek

Na naszej stronie znajdziesz wizytówki trzech firm: Silnet Media, Post Medical Centrum Medyczne oraz Post Medical Medycyna Pracy. Jeżeli chciałbyś zobaczyć, jak na stronie prezentuje się każdy z dostępnych rodzajów wizytówek, zajrzyj na wszystkie 3 strony. Wizytówka Silnet Media posiada elementy wchodzące w skład pakietu podstawowego, Post Medical Medycyna Pracy - pakietu rozszerzonego, zaś Post Medical Centrum Medyczne  - pakietu Premium.

Jak dodać firmę do katalogu?

Dodanie firmy do naszego katalogu jest bardzo proste - wystarczy wypełnić krótki formularz z podstawowymi danymi firmy. Po jego przesłaniu obsługa serwisu skontaktuje się, by dopełnić formalności.

Zainteresowany? Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij formularz zgłoszeniowy!