Zdalna obsługa księgowości dla e-commerce – Biuro rachunkowe NOVO

6 grudnia 2023 | Aktualizacja: 7 grudnia 2023 | Artykuł sponsorowany

Biuro rachunkowe NOVO oferuje profesjonalny outsourcing usług księgowych dla firm z sektora e-commerce. Eksperci biura doskonale rozumieją specyfikę prowadzenia sklepów internetowych oraz wyzwania, z którymi każdego dnia mierzą się ich właściciele. Dostosują zakres współpracy do Twoich indywidualnych potrzeb, a następnie zadbają o rzetelne prowadzenie księgowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura NOVO oraz do kontaktu z jego przedstawicielem.

Zdalna obsługa księgowości dla e-commerce – Biuro rachunkowe NOVO
Zdalna obsługa księgowości dla e-commerce – Biuro rachunkowe NOVO

Doświadczenie poparte satysfakcją klientów

Bez dwóch zdań doświadczenie i poziom posiadanej wiedzy merytorycznej pracowników, to jedne z kluczowych kryteriów wyboru firmy księgowej. Pod tym względem biuro rachunkowe NOVO spełnia najwyższe rynkowe standardy. To już ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu outsourcingu usług księgowych dla klientów z całej Polski. Na przestrzeni tych lat biuro NOVO wyspecjalizowało się w prowadzeniu księgowości dla mikro, małych i średnich firm, w tym podmiotów z sektora e-commerce.

Dedykowana oferta dla firm z sektora e-commerce

Prowadzenie sklepu internetowego daje wiele możliwości, jednak wiąże się też z określonymi wyzwaniami. Eksperci biura rachunkowego NOVO doskonale je rozumieją. Od lat współpracują z właścicielami sklepów internetowych z całej Polski. Z myślą o nich przygotowali dedykowaną ofertę księgowości e-commerce. Usługi świadczone są na bazie znajomości rynku oraz wykorzystywanych w nim narzędzi, w tym m.in. platform sprzedażowych i systemów płatności. Za każdym razem zakres współpracy ustalany jest indywidualnie z właścicielem sklepu e-commerce. Wszystko po to, aby zachować najwyższy standard współpracy oraz bezpieczeństwo prowadzonych rozliczeń finansowych.

ksiegowa-e-commerce.png

Kompleksowy outsourcing księgowości 

W ramach zdalnej obsługi księgowości dla e-commerce eksperci biura NOVO oferują kompleksowe usługi. Prowadzone są w oparciu o nowe technologie, w tym systemy finansowo-księgowe i komunikatory online. Wszystko po to, aby usprawnić komunikację z klientem oraz prowadzić jego księgowość zgodnie z obowiązującymi przepisami. W kompleksowy outsourcing księgowości dla e-commerce od NOVO mogą wchodzić m.in.:

  • prowadzenie księgowości wg dowolnej formy rozliczenia;
  • wsparcie w założeniu i prowadzeniu sklepu internetowego;
  • rozliczanie podatku wg różnych form opodatkowania;
  • rozliczanie ulg podatkowych oraz dotacji unijnych;
  • przygotowywanie dokumentacji.

Za każdym razem oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb właściciela sklepu internetowego. Eksperci NOVO najpierw zapoznają się ze sklepem, dotychczasowymi rozliczeniami i planami inwestycyjnymi klienta. Następnie przygotują ofertę uwzględniającą jego potrzeby oraz obowiązujące przepisy i możliwości optymalizacji podatkowej.

Skorzystaj z oferty biura NOVO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zdalnej księgowości dla e-commerce przygotowaną przez biuro rachunkowe NOVO. To zespół ekspertów, którzy od lat z powodzeniem prowadzą księgowość w sklepach internetowych z całej Polski. Bez wątpienia to firma godna zaufania. Jeżeli szukasz renomowanego i sprawdzonego biura księgowego do swojego sklepu e-commerce, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem NOVO.