Prezent na święta dla pracownika - co warto wybrać?

1 sierpnia 2022 | Artykuł sponsorowany

Święta to rewelacyjny czas, aby pomyśleć o ludziach, którzy codziennie przyczyniają się do tego, aby Twoja firma idealnie prosperowała. O kim mowa? Oczywiście o Twoich pracownikach! Odwdzięcz im się za zaangażowanie oraz trud włożony w pracę na rzecz Twojego biznesu i podaruj im coś wyjątkowego. Co to może być? Odpowiedź czeka na Ciebie w poniższym artykule!

Prezent na święta dla pracownika - co warto wybrać?
Prezent na święta dla pracownika - co warto wybrać?

Przedświąteczna gorączka prezentów, czyli co podarować pracownikom?

Okres przedświąteczny bywa mocno intensywny. Gonią nas terminy, a pracy, jakby ciągle przybywało. Do tego dochodzi jeszcze kwestia zakupu świątecznych upominków dla podwładnych. Nie czarujmy się, żaden pracodawca nie ma czasu na chodzenie po sklepach i szukanie odpowiedniego podarunku, dlatego warto wybrać taką opcję, która nie zabierze Ci zbyt dużo czasu, a jednocześnie przyniesie satysfakcję. Brzmi niewykonanie? Ależ skąd! To bardzo proste - obecnie na rynku istnieje wiele sklepów, w których można wybrać świąteczne upominki firmowe dostosowane do preferencji kupującego. Uniwersalne, a zarazem oryginalne prezenty znajdziesz w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. W ofercie dostępne są pięknie prezentujące się kosze upominkowe dla pracowników, w których kryją się same pyszności. Gotowe zestawy prezentowe to unikalny podarunek, którego zamówienie zajmuje zaledwie kilka minut. 

Co kryje się w koszach świątecznych dla pracownika?

Świąteczne upominki dla podwładnych nie powinny się od siebie różnić. Każdy członek Twojego zespołu nie może czuć się pominięty, gorszy, czy zlekceważony. Przy wyborze prezentów zachowaj pewne zasady - staraj wybrać się coś, co nikogo nie urazi i nie wprowadzi w zakłopotanie, w przeciwnym wypadku otrzymany podarunek może okazać się klapą. Najlepszym rozwiązaniem są kosze świąteczne dla pracownika. Już samo ich opakowanie przyciąga uwagę obdarowanej osoby, a to dopiero początek, gdyż zawartość  świątecznych zestawów wywołuje prawdziwą ekscytację. Co kryje się w koszach podarunkowych? W gustownych paczkach dla pracowników przygotowanych przez Schronisko Bukowina kryją się produkty klasy premium tzw. gourmet food. Znajdziesz tam naturalne miody, syropy owocowe, aromatyczne kawy i herbaty, rozmaite słodkości, a wśród nich nawet te importowane z Włoch. Ponadto w zestawach świątecznych mieszczą się wyborne alkohole - wina, whisky oraz regionalne trunki takie jak śliwowica, czy nalewki. W sklepie online Schronisko Bukowina, dostępne są także kosze upominkowe dla firm z domowymi konfiturami oraz przetworami np. barszczem czerwonym, czy zakwasem na żurek, które idealnie sprawdzą się na świąteczny stół.

Kosze świąteczne dla pracownika - czy ta inwestycja się opłaca?

Inwestowanie w zespół, który tworzy Twoją markę, zawsze się opłaca. Święta są idealną okazją do tego, aby w miłej atmosferze zgromadzić się wspólnie z podwładnymi i wręczyć im świąteczne upominki. Obdarowany nimi pracownik czuje się wyróżniony, a przede wszystkim doceniony i zmotywowany do działania. Zadowolony zespół to zgrany zespół. Ludzie chcą pracować w miejscu, gdzie panuje dobra atmosfera. Wręczając swoim pracownikom podarunki na święta, zyskujesz ich przychylność i sympatię. W ich oczach nie jesteś już tylko wymagającym szefem, ale również szczodrą osobą, która umie docenić innych.