Obrączki ślubne

24 lutego 2023 | Artykuł sponsorowany | 3 min. czytania

Obrączka ślubna powinna być tak wyjątkowa jak pierścionek zaręczynowy. W końcu pierścionki zaręczynowe symbolizują obietnicę, ale to obrączki podnoszą ją na wyższy poziom. Wybór idealnej obrączki dla niej i dla niego może wydawać się nieco przytłaczający, gdy istnieje wiele różnych stylów - wybór czegoś, co ostatecznie będziesz nosić do końca życia. Do tego zwykle małżonka nosi na swojej dłoni zarówno pierścionek zaręczynowy, jak i obrączkę, więc powinny one ze sobą współgrać. Prawdziwy zawrót głowy!

Obrączki ślubne
Obrączki ślubne

Klasyczna obrączka ślubna.

Jeśli Twoja wybranka nosi na palcu serdecznym pierścionek zaręczynowy z diamentami, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie chciała go nadal mieć na swojej dłoni, nawet po ślubie. Bardzo dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wybór klasycznej obrączki ślubnej. Jej prostota sprawi, że diament w pierścionku zaręczynowym będzie jeszcze bardziej widoczny. Tradycyjna gładka obrączka wykonana z metali szlachetnych jest elegancka i ma piękny, błyszczący wygląd. Jego powierzchnia jest wykończona na różne sposoby: gładka, matowa, szczotkowana, młotkowana i teksturowana.

Obrączka ślubna z diamentami

Większość par nadal wybiera klasyczne obrączki, ponieważ symbolizują one miłość i lojalność. Jednak czasem warto pomyśleć o czymś, co jest jeszcze bardziej wieczne – diament. Diamentowe pierścionki symbolizującym wieczną miłość. Diamentowy pierścionek zaręczynowy i obrączka od wieków stanowią symbol oddania dwóch stron, by kochać się i troszczyć o siebie nawzajem przez resztę swoich dni. Aby podkreślić subtelny blask pierścionka zaręczynowego, można dobrać do niego obrączkę ślubną z diamentami. W tym przypadku warto wybrać podobny do pierścionka zaręczynowego projekt obrączki, by wzajemnie się uzupełniały. A gdyby kiedykolwiek zdarzyła się okazja, ze zadecydujesz, by założyć tylko obrączkę ślubną, posiadanie obrączki wysadzanej brylantami oznacza, że nadal będziesz mieć ten blask, który kochasz.

Dwukolorowa obrączka ślubna z diamentami.

W ciągu ostatniej dekady mieszanie metali stało się jednym z najciekawszych trendów w złotniczej modzie. Jeśli myślisz o obrączkach ślubnych, pamiętaj, że w dzisiejszych czasach nie ograniczasz się do kombinacji tak prostych, jak obrączki z żółtego złota i jasne białe diamenty. Dlaczego nie wybrać dwóch kolorów metali w jednej obrączce ślubnej z diamentami, aby uzyskać wyjątkowy projekt? Dwukolorowe pierścionki mogą symbolizować połączenie dwóch różnych żyć. Jednak najczęściej dwukolorowe pierścionki po prostu przemawiają do preferencji stylu. Do tego białe złoto, w jakim zostaje osadzony
biały diament, jeszcze bardziej lśni w jasnej otoczce z białego złota.

Dlaczego warto wybrać obrączki ślubne z diamentami?

Obrączki ślubne z brylantami są czymś, czego pragnie właściwie każda kobieta. Brylant, czyli naprawdę oszlifowany diament, od wieków jest synonimem klasy i elegancji. Do tego jest najtwardszym minerałem występującym w przyrodzie, dzięki czemu słynie ze swojej niezniszczalności i odporności na warunki zewnętrzne. Dzięki swoim właściwościom okazuje się być także symbolem silnej miłości łączącej małżonków po wsze czasy. Diamenty są też cenne, dlatego obrączka ślubna z diamentami może stanowić inwestycję. Wyroby jubilerskie z diamentami nigdy nie wyjdą z mody, zawsze będą cieszyć się dużym prestiżem.