Jak wybrać lokal dla swojej firmy?

19 października 2023 | Aktualizacja: 2 listopada 2023 | Artykuł sponsorowany

Szukasz idealnej przestrzeni dla swojej firmy? Miejsca, w którym bez obaw przechowasz swój towar, materiały reklamowe, dokumenty itd.? Idealny lokal dla firmy powinien spełniać kilka warunków. Jakich? Opowiemy o tym w dalszej części artykułu.

Jak wybrać lokal dla swojej firmy?
Jak wybrać lokal dla swojej firmy?

Podstawowe warunki dobrego lokalu

  • Po pierwsze - lokal powinien posiadać odpowiednie warunki do przechowywania. Optymalna wilgotność oraz temperatura gwarantują, iż magazynowane przedmioty nie ulegną zniszczeniu poprzez wpływ niewłaściwych warunków.
  • Po drugie - bezpieczeństwo. Bardzo ważne, aby pomieszczenie, w którym przechowujesz swoje rzeczy było odpowiednio zabezpieczone przed ewentualną kradzieżą. Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się o swój towar, dokumenty czy inne przechowywane przedmioty.
  • Po trzecie - lokal powinien być łatwo dostępny. Bardzo ważne, aby posiadał wygodny dojazd oraz komfortową strefę rozładunkową i parking. Zwróć uwagę również czy wnętrze posiada szerokie korytarze oraz duże windy, do których zmieści się Twój towar. Pozwoli to na znaczne zwiększenie komfortu codziennego użytkowania.

Magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Miejscami, spełniającymi te warunki są magazyny samoobsługowe w Less Mess Storage, którego oddziały dostępne są w 12 lokalizacjach w Polsce. Dwa z nich znajdują się w Poznaniu - przy ulicy Ostrowskiej 515 oraz Dąbrowskiego 550.

Oddział przy Ostrowskiej - https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/ - zlokalizowany jest w pobliżu trasy A2 przy drodze szybkiego ruchu. Znajduje się w nim duży parking, który z powodzeniem pomieści większe auta. W oddziale tym znajdziesz różne rozmiary pomieszczeń, które idealnie dopasujesz do swoich potrzeb. Self storage to wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa przestronne obiekty, w których panują optymalne warunki do przechowywania. Magazyny na wynajem to zatem idealne miejsce dla Twojej firmy.

Magazyn na wynajem w Poznaniu

Za wynajęty magazyn samoobsługowy otrzymasz fakturę VAT, dzięki czemu z powodzeniem wliczysz go w koszty firmowe. Dodatkowo, dużym ułatwieniem dla posiadaczy sklepów internetowych jest dostępny w każdym oddziale Less Mess Storage sklep, w którym kupisz wszystkie potrzebne do przygotowania paczek przedmioty. Przygotowane przesyłki możesz zostawić pod opieką pracownika Less Mess Storage, który wyda je kurierowi, a Ty oszczędzisz swój czas. Wynajem magazynu to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł bez obaw zaplanować swój dzień oraz nie tracić czasu na czekanie na kuriera! Umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.