Innowacje w prezentach firmowych? Przekraczanie tradycyjnych ram!

28 lutego 2024 | Artykuł sponsorowany | 3 min. czytania

Święta Wielkanocne to idealna okazja do tego, aby podziękować swoim pracownikom i kontrahentom za całoroczną współpracę i trud oraz zaangażowanie, z jakim na co dzień podchodzą do wykonywania swoich obowiązków. Coraz więcej firm decyduje się na zorganizowanie wspólnego poczęstunku oraz zamówienie dla swojej załogi, a często także dla klientów, eleganckich paczek świątecznych. Wspólna celebracja ważnych dla firmy i jej pracowników okoliczności fantastycznie wpływa na integrację grupy oraz łatwiejszą identyfikację pracowników z firmą. Jak wybrać odpowiednie zestawy wielkanocne, by naprawdę sprawić swojemu otoczeniu biznesowemu radość i wywrzeć wrażenie?

Innowacje w prezentach firmowych? Przekraczanie tradycyjnych ram!
Innowacje w prezentach firmowych? Przekraczanie tradycyjnych ram!

Dlaczego upominki firmowe są takie ważne?

Prezenty przede wszystkim mają sprawić przyjemność. Każdy z nas lubi je dostawać, bo świadczą o tym, że ktoś o nas pamięta. Na gruncie biznesowym podarunki wyrażają przede wszystkim wdzięczność za to, jak wiele wysiłku pracownicy wkładają we wspólny sukces. Jest to także rodzaj gustownego benefitu, a dobrze wybrany upominek wielkanocy zapada w pamięć i jest dla nas przy okazji dobrą reklamą. W codziennym zabieganiu często zapominamy podziękować za trud i ponadprzeciętne zaangażowanie pracowników w wykonywanie obowiązków. A jest to naprawdę istotny element zadowolenia z pracy. Prezenty wielkanocne dla załogi wprawią także wszystkich w dobry humor i poprawiają atmosferę w miejscu pracy. 

Wybierz oryginalną formą podarunku, by wywołać odpowiednio emocje

Zestawy wielkanocne dla biznesu są dziś bardzo popularne. Niestety mnóstwo propozycji jest dość oklepanych i po prostu nudnych. Przygotowywanie tylu paczek samemu byłoby niemal niewykonalne, dlatego zamówienie gotowych upominków świątecznych jest optymalnym rozwiązaniem. Warto jednak postawić na propozycje o wysokiej jakości i przykuwającym wzrok wyglądzie. Często zdarza się, że zawartość zestawów wielkanocnych dla firm jest kiepskiej jakości, skomponowana byle jak, albo w najgorszym wypadku, z bardzo krótkim terminem do spożycia. Wybierając upominki wielkanocne dla firm w sklepie online Schronisko Bukowina, mamy pewność, że stawiamy na rozwiązanie o właściwej dla biznesu jakości. Zestawy te nie tylko zachwycają wyglądem, ale mają zawartość, która sprawi mega frajdę każdej osobie. 

Podarunki dla biznesu, które zachwycą pracowników Twojej firmy 

Dlaczego właśnie te zestawy wielkanocne? Każda kompozycja proponowana firmom przez pracowników Schroniska Bukowina jest starannie skomponowana i perfekcyjnie zapakowana. To nie są sztampowe paczki w celofanie z przypadkową, marketową czekoladą. Firma proponuje mnóstwo wariantów paczek dla pracowników, ale każdy z nich zawiera wyjątkowe produkty o regionalnym i lokalnym charakterze, często wytwarzane metodą rzemieślniczą, które mają cudne, nieco rustykalne opakowania i same w sobie wyglądają już ślicznie. Do tego całość pakowana jest w drewniane skrzyneczki, dzięki czemu prezent ze Schroniska Bukowina od razu zwraca uwagę. Domowe syropy, przetwory, jak od babci, własnoręcznie wytwarzane nalewki - mnóstwo pyszności, a każda z nich w najlepszej jakości.