. .
.

Newsletter

.
.

Aktualności


.
.

Podwyżki składek ZUS dla nowych film od 2022 roku. Jak duży będzie wzrost?

20 września 2021

Nowy rok przyniesie podwyżkę składek ZUS dla nowych firm. Wynika ona z podwyższenia minimalnego wynagrodzenia za pracę od stycznia 2022 roku. Jak bardzo wzrosną składki dla nowych przedsiębiorców?

.
.

Ministerstwo Zdrowia ostrzega przed oszustwem na „certyfikat szczepień”

13 września 2021

Pandemia sprzyja nowym metodom oszustw. Cyberprzestępcy wykorzystują konieczność posiadania negatywnego wyniku testu lub certyfikatu szczepień m.in. podczas podróży, do wzbogacenia się. Na różnych stronach z aukcjami internetowymi można znaleźć wiele ofert fałszywych wyników testów na COVID-19 oraz unijnych certyfikatów szczepionkowych

.
.

Artykuły


.
.

Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego i co powinieneś o nim wiedzieć?

15 września 2021

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego to niezwykle istotny akt prawny, składający się z części graficznej i opisowej. Wypis i wyrys z tego dokumentu jest wymagany podczas załatwiania wielu spraw związanych z nieruchomościami. Jakich?

.
.

Badania medycyny pracy – wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć!

1 września 2021

Każdy nowy pracownik musi poddać się badaniom medycyny pracy, które mają na celu sprawdzenie, czy może on wykonywać obowiązki związane z zatrudnieniem. Jakim badaniom zostaje poddany pracownik? Co jaki okres czasu powinno się je powtarzać? Kto przeprowadza badania medycyny pracy?

.
.
.
.

Administratorem danych osobowych jest Silnet Media Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, ul. Pocztowa 5, NIP 6412531388. Otrzymujesz tę wiadomość, gdyż Twój adres e-mail został zapisany do newslettera jakiwniosek.pl. W każdej chwili możesz zrezygnować, klikając tutaj.

.