. .
.

Newsletter

.
.
.

Aktualności


.
.

Masz hulajnogę elektryczną? Pamiętaj o polisie OC

2 lutego 2023

Hulajnogi elektryczne to popularny w dzisiejszych czasach środek transportu, który wybierany jest do przemieszczania się przez wszystkie grupy wiekowe. Należy pamiętać, że hulajnogi z siodełkiem wedle polskiego prawa wymagają polisy OC.

.
.

„Rodzina 500 plus” - złóż wniosek już od 1 lutego

30 stycznia 2023

Rusza nabór wniosków na nowy okres świadczeniowy w ramach programu „Rodzina 500 plus”. Wnioski będzie można składać już od 1 lutego 2023 roku. Nowym rozwiązaniem ma być składanie wniosków za pomocą aplikacji.

.
.

Artykuły


.
.

Zareklamuj swoją firmę w serwisie JakiWniosek.pl!

19 października 2022

Jeżeli szukasz klientów w okolicy, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Na stronie JakiWniosek.pl pojawił się Katalog Firm - możesz dodać prowadzoną działalność do sprawy, z którą jest powiązana. Jak to zrobić? Jakie płyną z tego korzyści? Podpowiadamy!

.
.

Przyczepa kempingowa krok po kroku - rodzaje, kupno, rejestracja i użytkowanie

15 czerwca 2022

Przyczepa kempingowa bez wątpienia daje dużą swobodę podróżowania. Wycieczka z taką przyczepą pozwala nie martwić się o miejsce do spania. Dzięki niej mamy niemalże dowolność wyboru miejsca do podróżowania. Należy jednak pamiętać, że posiadanie przyczepy kempingowej wiąże się z szeregiem zobowiązań oraz przepisów.

.
.
.
.

Administratorem danych osobowych jest Silnet Media Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, ul. Pocztowa 5, NIP 6412531388. Otrzymujesz tę wiadomość, gdyż Twój adres e-mail został zapisany do newslettera jakiwniosek.pl. W każdej chwili możesz zrezygnować, klikając tutaj.

.