. .
.

Newsletter

.
.
.

Aktualności


.
.

Obowiązkowy KSeF przesunięty na 1 lutego 2026 roku

22 maja 2024

Ministerstwo Finansów przesunęło termin wdrożenia obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur. KSeF wejdzie w życie 1 lutego 2026 roku dla przedsiębiorców, których wartość sprzedaży przekroczyła 200 mln zł, a od 1 kwietnia 2026 roku — dla wszystkich przedsiębiorców. Właściciele firm zyskają więcej czasu na obowiązkowe wystawianie e-faktur.

.
.

Zaświadczenie o prawie do głosowania: Twój bilet do udziału w wyborach do PE

15 maja 2024

Nadchodzące wybory do Parlamentu Europejskiego to czas, kiedy każdy głos ma znaczenie. Aby w pełni uczestniczyć w demokratycznym procesie, niezbędne jest zrozumienie procedur wyborczych. Kluczowym dokumentem, który umożliwia oddanie głosu poza miejscem zamieszkania, jest zaświadczenie o prawie do głosowania.

.
.

Artykuły


.
.

Czy to dobry czas na zakup srebra?

2 maja 2023

Jedną z form bezpiecznego lokowania kapitału jest srebro inwestycyjne, które może mieć postać zarówno sztabek, jak i monet bulionowych.

.
.

Zareklamuj swoją firmę w serwisie JakiWniosek.pl!

19 października 2022

Jeżeli szukasz klientów w okolicy, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Na stronie JakiWniosek.pl pojawił się Katalog Firm - możesz dodać prowadzoną działalność do sprawy, z którą jest powiązana. Jak to zrobić? Jakie płyną z tego korzyści? Podpowiadamy!

.
.
.
.

Administratorem danych osobowych jest Silnet Media Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, ul. Pocztowa 5, NIP 6412531388. Otrzymujesz tę wiadomość, gdyż Twój adres e-mail został zapisany do newslettera jakiwniosek.pl. W każdej chwili możesz zrezygnować, klikając tutaj.

.