. .
.

Newsletter

.
.

Aktualności


.
.

Certyfikat COVID – niezbędny dla każdego podróżnika. Jak go zdobyć?

14 czerwca 2021

Pandemia znacznie utrudniła zagraniczne podróżowanie. Wiele zarówno europejskich, jak i pozaeuropejskich państw zupełnie zamknęło się na turystów przez zagrożenie epidemiologiczne. Teraz, gdy w większość krajów odbywają się szczepienia przeciw COVID-19, podróżowanie znów staje się możliwe.

.
.

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza do udziału w Tygodniu Przedsiębiorcy!

7 czerwca 2021

W dniach od 21 do 25 czerwca odbędzie się Tydzień Przedsiębiorcy – w ramach obchodów Dnia Przedsiębiorcy, przygotowano szereg atrakcji, które mogą zainteresować zarówno obecnych, jak i przyszłych przedsiębiorców.

.
.

Artykuły


.
.

Podatek za posiadanie psa – ile wynosi, kiedy należy go uiszczać?

16 czerwca 2021

Masz psa? Nie zapomnij o konieczności zapłacenia specjalnego podatku od jego posiadania. Zobowiązany jest do tego każdy właściciel czworonoga!

.
.

Rejestracja samochodu z Niemiec

14 czerwca 2021

Szukałeś dla siebie nowego auta i udało Ci się kupić auto sprowadzone z Niemiec? Wspaniale, czas dopełnić wszelkich formalności!

.
.
.
.

Administratorem danych osobowych jest Silnet Media Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Ruda Śląska, ul. Pocztowa 5, NIP 6412531388. Otrzymujesz tę wiadomość, gdyż Twój adres e-mail został zapisany do newslettera jakiwniosek.pl. W każdej chwili możesz zrezygnować, klikając tutaj.

.