Wynajem aut przy lotnisku Rzeszów Jasionka. Którą wypożyczalnie samochodów wybrać?

8 listopada 2021 | Artykuł sponsorowany

Rzeszów jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się ośrodków miejskich w Polsce. Nie dziwi więc, iż od ponad 20 lat w pobliskiej wsi Jasionka funkcjonuje międzynarodowe lotnisko, które obsługuje całe województwo podkarpackie. Port ten jednak jest oddalony od miasta o kilkanaście kilometrów, w związku z czym warto wypożyczyć samochód, aby dostać się do Rzeszowa czy np. pobliskiego Krakowa. Jaką firmę wynajmującą auta wybrać?

Wynajem aut przy lotnisku Rzeszów Jasionka. Którą wypożyczalnie samochodów wybrać?
Wynajem aut przy lotnisku Rzeszów Jasionka. Którą wypożyczalnie samochodów wybrać?

Dlaczego warto wypożyczyć samochód na lotnisku?

Lądując w okolicach Rzeszowa mamy do wyboru kilka środków transportu. Jednym z nich jest komunikacja miejska. To najtańsze rozwiązanie, ale z pewnością nieoptymalne pod względem punktualności czy wygody, zwłaszcza gdy mamy ze sobą sporo bagaży. Możemy oczywiście wybrać taksówkę, ale jeśli przybywamy do województwa podkarpackiego po to, aby dotrzeć do kilku czy kilkunastu miejsc, to każdorazowy kurs taksówką oznacza ciągły wzrost kosztów podróży. W takiej sytuacji najlepszym środkiem transportu będzie wynajęty samochód. Dlaczego? Po pierwsze, dzięki niemu możemy polegać wyłącznie na sobie, a pojazd zawsze będzie do dyspozycji. Szybki wyjazd za granicę albo do innego województwa późno w nocy lub nad ranem? Żaden problem. Podróż samochodem klasy premium za ułamek jego faktycznej wartości? Jest to możliwe dzięki wypożyczalni pojazdów. 

Na co zwrócić uwagę podczas wynajmu?

Podstawą wiarygodnej wypożyczalni jest jej strona internetowa, która jednocześnie umożliwia wstępną rezerwację pojazdu i poznanie podstawowych kosztów wynajmu. W ten sposób potencjalny klient może sprawdzić, jak wygląda dostępność pojazdów w wybranym przez niego terminie. Dobra wypożyczalnia oferuje co najmniej kilka klas aut do wyboru. Mówimy tutaj zarówno o typowych, miejskich, ekonomicznych samochodach, jak i tych klasy premium czy kombi. Dzięki temu oferta jest dopasowana do różnorodnych potrzeb i oczekiwań. Czasami wszak pojawia się potrzeba przewozu bagaży czy większej liczby osób, co w wypadku komunikacji miejskiej czy taksówki bywa utrudnione lub wręcz niemożliwe. 

Dodatkowe usługi

Oferta wypożyczalni nie kończy się na samym samochodzie. Dobra firma umożliwi m.in. zniesienie udziału własnego, przedpłatę paliwową (która umożliwia zwrot pojazdu bez pełnego baku) czy takie opcje, jak dołączenie do umowy drugiego kierowcy czy wyjazd za granicę (należy go wcześniej zgłosić). Równie ważne jest dodatkowe wyposażenie pojazdu, czyli przede wszystkim foteliki dla dzieci (istotne dla osób podróżujących z rodziną) oraz GPS, który zdecydowanie ułatwia poruszanie w nowym otoczeniu. 

Uczciwe warunki wynajmu

Kluczowym warunkiem, który powinien zdecydować o wyborze danej wypożyczalni, są klarowne  zasady i obowiązki klienta, które wiążą się z wynajmem. Oznacza to, że klient ma możliwość spokojnego zapoznania się z umową, tabelą opłat oraz ogólnymi warunkami użytkowania. W ten sposób łatwo uniknąć wszelkich nieporozumień, które mogą nastąpić podczas zwrotu pojazdu. 

Szukasz wypożyczalni samochodów na lotnisku Jasionka-Rzeszów? Zapraszamy do Flex Rent, gdzie znajdziesz pojazd dopasowany do swoich potrzeb i możliwości budżetowych.

https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-lotnisko-rzeszow-jasionka/

Doba wynajmu rozpoczyna się już od kilkudziesięciu złotych!