Nowe samochody Skoda

22 czerwca 2021 | Aktualizacja: 28 czerwca 2021 | Artykuł sponsorowany

Początki historii marki Skoda sięgają aż XIX wieku. Firma została założona w 1895 roku, kiedy to stworzyła pierwszy rower pod marką Slavia. Produkty szybko zostały docenione za wysoką jakość wykonania i innowacyjność. Pierwszy samochód Skoda natomiast zjechał z taśmy w 1924 roku.

Nowe samochody Skoda
Nowe samochody Skoda

Nowe samochody Skoda w ofercie

Dziś w ofercie Skody dostępna jest szeroka gama modeli samochodów. Jest ona tak bardzo urozmaicona, aby trafić w gusta każdego typu odbiorcy. Każdy z modeli ma inne przeznaczenie i został zaprojektowany z myślą o konkretnym właścicielu. Są wśród nich kompaktowe auta osobowe, gwarantujące swobodę użytkowania, zwłaszcza na mieście a są i duże samochody rodzinne, niezwykle pakowne i funkcjonalne. Są też samochody idealne dla fanów sportowego charakteru. W salonach Skody pracują doświadczeni sprzedawcy, którzy potrafią dobrać do klienta idealny samochód Skoda, dokładnie odpowiadający jego potrzebom i oczekiwaniom.

Niezawodność Skody

Konstruktorzy Skody myślą o niej w każdej szczególe, ale przede wszystkim o bezpieczeństwie i niezawodności. Potwierdzeniem tego jest fakt, że wszystkie modele Skody dostępne w ofercie otrzymały maksymalną ilość czyli 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP.

Polacy wybierają Skodę

Produkcja samochodów Skody trwa nieprzerwanie do dziś. Jest jedną z najlepiej rozwijających się marek motoryzacyjnych, którą zainteresowanie nie słabnie. Skoda cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, ale szczególnie podbiła serca Polaków. Od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach rejestracji nowych samochodów w naszym kraju. Wielokrotnie osiągnęła pozycję lidera. Wciąż nie maleje zainteresowanie modelami takimi jak Skoda Fabia, Skoda Octavia czy Skoda Scala. Marka stawia także na stały rozwój i regularnie wprowadza do oferty sprzedaży nowe modele, np. Skoda Kamiq, Skoda Karoq czy Skoda Kodiaq. Jak widać, przyjęta strategia przynosi efekty.