Kolejkomat - jak to działa?

5 sierpnia 2021 | Artykuł sponsorowany

Prowadzisz sklep, aptekę, placówkę medyczną, a może jesteś kierownikiem w urzędzie lub innej placówce publicznej? Zmagasz się z nieustannymi kolejkami i nie wiesz, jak im zaradzić? Rozwiązaniem problemu jest KolejkoBot - system do zarządzania kolejkami. Sprawdź, jak może przysłużyć się twojej firmie!

Kolejkomat - jak to działa?
Kolejkomat - jak to działa?

KolejkoBot - jak to działa? 

KolejkoBot jest to najnowocześniejszy obecnie system kolejkowy w Polsce. Skorzystać z niego mogą właściwie wszyscy, którzy zmagają się z problemem kolejek w swoim biznesie lub prowadzonej działalności - właściciele sklepów, szpitali i przychodni, urzędów czy aptek. Jak działa system kolejkowy KolejkoBot? Przychodzący do danego miejsca klient ma dwie opcje: skierować się do kolejkomatu (InfoKiosku), specjalnego urządzenia, dzięki któremu samodzielnie wydrukuje on sobie bilet kolejkowy, lub też pójść do punktów obsługi. Tam pracownik wydrukuje mu bilet, a następnie klient na ekranie będzie obserwował informacje na wyświetlaczu centralnym lub stanowiskowym. Gdy przyjdzie jego czas, jego numer zostanie wyświetlony, a on sam przywołany przez pracownika. Cały sprzęt potrzebny do obsługi KolejkoBota zakupisz w sklepie internetowym sklep.widnet.pl. 

System kolejkowy - zalety korzystania

Systemy kolejkowe mają wiele zalet, a KolejkoBot poszerza ich zestaw o dodatkowe funkcje, takie jak np. drukowanie biletów samodzielnie przez klientów lub przez pracowników placówki, przenoszenie biletów pomiędzy kolejkami, obsługa z pierwszeństwem kobiet w ciąży i niepełnosprawnych czy umieszczanie reklam na panelach informacyjnych. Zwłaszcza ta ostatnia funkcja może przyczynić się do znacznego zredukowania kosztów inwestycji, a po pewnym czasie nawet zarabiania na reklamach. Systemy kolejkowe dla urzędów, placówek medycznych czy sklepów znacznie usprawniają obsługę klienta, przyczyniają się do mniejszego tłoku, stresu i przyjemniejszej atmosfery, także wśród pracowników. To doskonałe rozwiązanie, z którego skorzystają wszyscy: klienci, pracownicy i kierownicy lub menadżerowie placówki. 

InfoKiosk - do czego może być użyty? 

Podstawową funkcją InfoKiosku, który może być użyty do obsługi KolejkoBota, jest w pierwszej kolejności zarządzanie kolejkami i ruchem klientów. Jednak z powodzeniem służyć może też on jako panel dotykowy w muzeach, opisujący i prezentujący eksponaty; urządzenie instruktażowe lub przekazujące informację turystyczną; czy też w innym charakterze jako narzędzie ekspozycyjne. InfoKiosk został specjalnie zaprojektowany w estetyczny sposób, tak aby nadawał się do różnych celów. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie!